Disleksi Eğitici Eğitimi

Todi- Cognit Bilişsel Müdahaleler

Eğitimin Amacı: Todi-Cognit bilişsel müdahale programı Öğrenme Güçlüğünde Bilişsel süreçleri anlamak ve doğru bilişsel müdahale uygulamalarını yapabilmek amacıyla geliştirilmiş bir programdır. Nörobilim, Beyin temelli öğrenme temelinde yapılandırılmış ve nöroloji ve eğitim bilimleri ortak çalışması ile oluşturulmuştur. Öğrenme ve öğrenme güçlüklerine Bilişsel işlevler üzerinden yoğunlaşarak, öğrenme ve öğretme süreçlerine sorunun kaynağına yönelik müdahale uygulamalarını içermektedir.

Bu eğitime katılanların; öğrenme, beyin temelli öğrenme, öğrenme güçlüğü bilişsel bakış açısı, bilişsel işlevler, bilişsel müdahaleler hakkında bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

Materyaller: Dikkat, çalışma belleği, görsel uzamsal algı, akıl yürütme, eşzamanlılık, ardıllık-paternler, yürütücü işlevler ve planlama konusunda 500 den fazla uygulama materyali ve 7 kitap eğitim sonunda katılımcılarla paylaşılacaktır.

Verilecek Belge: Eğitim sonunda Disleksi Eğitim Derneği tarafından onaylı sertifika eğitim saatlerini tamamlayan katılımcılara verilecektir.

Katılımcılar: Eğitime psikolog, psikiyatr, sosyal hizmet uzmanı, psikolojik danışman, çocuk gelişim uzmanı, özel öncesi öğretmeni ve bu alanlarda öğrenim gören 3-4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans yapan tüm öğrenciler katılabilirler.

Eğitimci: Olcay KARACA

Eğitim Yeri: Zoom Platformu (https://zoom.us/)

Tarih: 14-15-16-17 Aralık 2020

Saat: 20:00-22:30

Eğitim Ücreti: 1100 TL

Erken Kayıt Ücreti: 5 Aralık tarihine kadar 1000 TL

4 Kişi ve üzeri grup indirimi ile 900 TL

Ön Kayıt/Kesin Kayıt:

  • Lütfen sayfada yer alan “Kayıt Formu“nu doldurunuz.
  • Kayıt formunun tarafımıza ulaşması ile eğitime ön kaydınız gerçekleşmektedir.
  • Kesin kayıt için size ileteceğimiz hesaba en az 200 TL ön ödeme bedelini havale ediniz. Geriye kalan bedeli ise en geç eğitim gününden önce göndermeniz rica olunur.

Not: Katılım listesi eğitim bedeli ödeme sırasına göre oluşturulduğundan, eğitim bedeli ödemeyen kişilerin kayıt formları geçersiz sayılacaktır.

İban: TR810001500158007300231191

            Bülent KAYA Vakıfbank

Detaylı bilgi için;

0539 616 72 62 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyrights © 2020 | Ege Psikoloji Atölyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım My Medya